Swr Virtual Military Combat Helicopters

Zapraszamy do udziału w SWR VIRTUAL Military Combat Helicopters. Do zdobycia są cztery medale: PAKIET 6km, 9km, 12km i 15km. Jeśli zapiszesz się na cały cykl otrzymasz gratis dedykowaną podstawkę w której umieścisz swoje medale. ZAPISZ SIĘ

Możesz również zapisać się tylko na jeden bieg z całego cyklu.

Cykl 4 wyzwań sportowych będzie do zaliczenia w terminie od 12.04.2021 do 12.05.2021. Do zdobycia są medale wykonane z malowanej stali z przestrzennym nadrukiem UV, na których prezentujemy śmigłowce bojowe. Wszystkie przedstawione helikoptery są używane przez Wojsko Polskie.

MI-24 (6 KM) - ZAPISZ SIĘ

MI-8 (9 KM) - ZAPISZ SIĘ

UH-60 (12 KM) - ZAPISZ SIĘ

SWR MILITARY (15 KM) - ZAPISZ SIĘ

Dystanse można zaliczać biegając, jeżdżąc na rowerze czy rolkach lub spacerując. Bierzemy pod uwagę sumę kilometrów zdobytą w czasie przeznaczonym na zaliczenie cyklu.

Cena każdego pakietu wynosi 44 zł i zawiera koszt przesyłki.

Pojedyncze medale spakowane będą w eleganckie etui wraz z pamiątkowym, odlotowym numerem startowym.

W przypadku zapisania się na cały CYKL SWR VIRTUAL MILITARY COMBAT HELICOTERS uczestnik otrzyma dedykowaną serii podstawkę która wraz ze wszystkimi medalami stworzy jedną całość. Rozmiar podstawki to 18x18 cm. Cena pakietu wynosi 176 zł i zawiera koszty przesyłki.

Wszystkie 4 medale wraz z podstawką zostaną wysłane po zakończeniu całego cyklu.

Wysyłki całych kompletów wraz z podstawkami będą realizowane bez etui.

Poszczególne dystanse można zaliczać w dogodnym miejscu i terminie, można też zdobywać je "na raty" - 3 złote z każdego zakupionego pakietu przekażemy na cele charytatywne.